Капіталізація криптовалютного ринку впала нижче за $1 трлн

Капіталізація криптовалютного ринку впала нижче за $1 трлн.

Капитализация рынка криптовалют достигла рекордных $2,02 триллиона — Минфин

У ніч проти 29 серпня сукупна вартість усіх цифрових валют впала до $953,092 млрд, що стало результатом розпродажів на криптовалютному ринку, що стартували наприкінці минулого тижня.

Як зазначається в повідомленні CoinMarketCap, інвестори почали позбавлятися Bitcoin та інших монет після виступу глави ФРС США Джерома Пауелла, який заявив про готовність регулятора до чергового підвищення облікової ставки та вжиття інших заходів, що сприяють уповільненню темпів інфляції.

Так, у суботу курс ВТС опустився до мінімальних з середини липня значень, протягом понеділка торгувався на рівні $19 888, і лише надвечір 29 серпня його вартість піднялася вище за $20 000 за монету.

Курс ETH у понеділок подолав позначку $1.530 за монету, тоді як Binance Coin 29 серпня торгувався на рівні $281, за 1 Cardano вчора ввечері давали $0,447, за 1 SOL – $31,683, а за 1 Dogecoin – $0,063.

Протягом дня загальна капіталізація криптовалютного ринку становила $976,82 млрд.

За прогнозами Fundstrat, ведмежий цикл на ринку цифрових валют незабаром завершиться, і ключовим драйвером прискорення зміни тренду стане пом’якшення риторики ФРС США. Так, зазначають експерти, якщо Федрезерв відмовиться від чергового підвищення ставок, то інвестори знову почнуть вкладати кошти у ризикові та прибутковіші активи.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd