Кабмін затвердив проект бюджету на 2024 рік: названо основні показники

Сьогодні, 15 вересня, Кабінет міністрів затвердив проект бюджету на 2024 рік із власними доходами загального фонду в 1,56 трлн грн та видатками – 3,108 трлн грн. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Головне

- "Ключовий акцент цього проекту – оборона та безпека нашої країни. Направляємо понад половину всіх ресурсів бюджету – 1,685 трлн грн. Сума на 113 млрд грн більша, ніж цього року. Буде ще більше зброї та техніки. Більше дронів, боєприпасів, ракет", – зазначив голова уряду.

- За його словами, на другому місці знаходиться соціальна сфера з витратами 469 млрд грн, що на 25 млрд грн більше, ніж цього року.

- Третій пріоритет – медицина та освіта. На сектор освіти виділяють 179 млрд грн (+23 млрд грн). На медицину – 202 млрд грн (+24 млрд грн).

- Далі йде підтримка ветеранів. Витрати збільшилися вдвічі – з 6,8 млрд грн у 2023 році до 14,3 млрд грн у наступному.

- "П'ятий пріоритет – це відновлення нашої економіки. Жодного підвищення податків не передбачається. Уряд продовжує програми пільгового кредитування, програму безповоротних грантів "єРобота", підтримку українських стартапів. Також запускаємо нові програми для індустріальних парків, для реалізації інвестиційних проектів, для підтримки українського виробника" – додав Шмигаль.

Тепер проект закону мають зареєструвати у парламенті, де його затверджуватимуть нардепи.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd