Кабмін домовляється з JP Morgan про інвестиції. Підписали меморандум

Найбільший банківський холдинг США JP Morgan і Міністерство економіки України підписали меморандум про взаєморозуміння за підсумками зустрічі представників банку з урядом України. Про це повідомляється на урядовому порталі.

Україна протягом пів року може бути включена в GBI-EM індекси J.P. Morgan |  Mind.ua

На зустрічі прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що Україні потрібні інвестиції для відновлення та повоєнного зростання. За його словами, найперспективнішими для інвестицій є енергетика, аграрний сектор, природні ресурси, цифрові технології, відновлення транспортної та іншої інфраструктури.

Шмигаль також зазначив, що уряд створює максимально сприятливе поле для інвестування: скасовуються ліцензії та дозволи, що заважають бізнесу, мінімізуються вимоги до інвестпроєктів зі значними інвестиціями тощо.

"При Кабміні працює спеціальний офіс UkraineInvest, який, попри війну, прямо зараз супроводжує 8 великих проєктів на загальну суму $1,35 млрд", – сказав прем'єр.

Серед іншого Україна працює над страхуванням воєнних ризиків та отриманням інвестиційних гарантій. Вже є домовленості з Multilateral Investment Guarantee Agency (MIGA) групи Світового банку.

Напередодні представники JP Morgan зустрілися з керівництвом НАК "Нафтогаз України", де обговорювали перспективи інвестицій у нафтогазовий сектор України.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd