Юань ослаб на тлі карантинних обмежень в Китаї

Долар США виріс по відношенню до основних валют у понеділок, у той час як китайський юань знизився, оскільки настрої були зіпсовані зростанням кількості випадків захворювання на COVID і посиленням обмежень у Китаї.

Защитный механизм: как рекордное за 12 лет снижение курса юаня поможет  экономике Китая — РТ на русском

Про це пише Reuters.

Столиця Китаю Пекін повідомив про два летальних випадки за 20 листопада, а найбільш густонаселений район міста закликав жителів залишатися вдома в понеділок, продовживши прохання з вихідних, оскільки країна бореться з численними спалахами COVID-19.

Зростання випадків захворювання та нові смерті поставили під сумнів надії на швидке послаблення суворих пандемічних обмежень, які «задушили» економіку, пише Reuters.

«Перспективи китайського ринку на тлі боротьби з COVID-19 залишатимуться ключовим джерелом волатильності», — сказала валютний стратег Commonwealth Bank of Australia Керол Конг.

«Якщо ми побачимо ще один крок до посилення обмежень, це вкаже мені на те, що китайські чиновники все ще насторожено ставляться до будь-якого можливого відкриття», — додала вона.

Юань відкрився на рівні 7,1451 за долар і ослаб до мінімуму 7,1708, найнижчого рівня з 11 листопада.

Нагадаємо, експорт та імпорт Китаю несподівано скоротились у жовтні, що стало першим одночасним падінням з травня 2020 року, оскільки "ідеальний шторм" COVID-обмежень всередині країни і ризики глобальної рецесії знизили попит і ще більше затьмарили перспективи.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd