JPMorgan розриває партнерські відносини з криптобіржею Gemini — Reuters

Один із найбільших американських банків JPMorgan Chase вирішив припинити відносини з криптобіржею Gemini, пише агентство Reuters.

Згідно з джерелом, рішення банку було спричинене потрясіннями на крипторинку в останні місяці. Зокрема, на рішення банку вплинула ситуація з Silvergate Capital, який перебуває на межі ліквідації.

За словами аналітиків, унаслідок цього тепер у криптофірм менше можливостей знайти банківських партнерів у США, а регулювальні органи радять банкам бути обережними у своїх відносинах із криптоклієнтами.

При цьому пізніше Gemini спростувала повідомлення про розрив відносин з JPMorgan.

«Незважаючи на повідомлення про протилежне, банківські відносини Gemini з JPMorgan залишаються незмінними», — йдеться в заяві Gemini.

Цілком можливо, що ще однією причиною, яка могла призвести до розриву відносин, могла стати ситуація з продуктом Earn. Коли важливий партнер Gemini за програмою і Genesis, дочірня компанія Digital Currency Group (DCG), припинили свою діяльність, користувачі не могли вивести свої кошти з платформи.

Зараз Gemini ретельно вивчається Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). Криптобіржі висунули звинувачення в пропозиції незареєстрованого цінного паперу через її неіснуючу «програму заробітку».

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd