Японська ієна перебуває на 20-річному мінімумі, оскільки торги розбіжностями у політиці процвітають

Японська ієна впала до нового мінімуму за два десятиліття в середу після того, як Банк Японії знову вийшов на ринок, щоб захистити свою політику наднизьких процентних ставок, що різко контрастує зі Сполученими Штатами, де прибутковість казначейських облігацій досягла нових максимумів.

Доллар дорожает к иене 4 января до максимума почти за шесть лет - IBFБанк Японії знову запропонував купити необмежену кількість японських державних облігацій, щоб стримати зростання прибутковості японських 10-річних облігацій, яка упиралася в стелю допуску 0,25%.

Навпаки, прибутковість казначейських облігацій досягла трирічного максимуму, а прибутковість облігацій з поправкою на інфляцію вперше з березня 2020 року досягла позитивної території, оскільки яструбині коментарі політиків посилили очікування агресивного підвищення процентних ставок у США.

Долар США досяг 129,43 єни вперше з квітня 2002 року на азіатських торгах, після чого впав на 0,21% до 128,615.

Він знижувався протягом 13 сесій поспіль до відскоку в середу, смуги невдач, яка, за словами Кекстона, є найбільшою смугою невдач за півстоліття.

«130 – це психологічний рівень; якщо ми його подолаємо (імовірно), то імпульс, мабуть, підштовхне USDJPY ще вище», - сказав Василіос Гкіонакіс, керівник відділу стратегії FX G10 у регіоні EMEA у Citibank.

"Це гра на розбіжностях у грошово-кредитній політиці: ФРС посилює режим, а Банк Японії все ще пом'якшує".

Ралі долара щодо ієни сталося через зростання прибутковості казначейських облігацій США, при цьому прибутковість 10-річних облігацій досягла 2,981% вперше з грудня 2018 року на токійських торгах. Прибутковість 10-річних облігацій США із поправкою на інфляцію за ніч досягла 0%.

"Ієна залишається у програші від нормалізації грошово-кредитної політики", - заявили стратеги Commerzbank.

Індекс долара, який вимірює валюту по відношенню до шести основних валют, включаючи ієну, на початку дня досягнув максимуму вівторка на рівні 101,03 - рівня, небаченого з березня 2020 року, - після чого знизився до 100,76, знизившись за день на 0 3%.

Індекс волатильності валютного ринку зміцнився вище 8%, але все ще значно нижчий від максимуму 2022 року в 10%, досягнутого в березні.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd