Гонконг анонсував тестування цифрової валюти

З четвертого кварталу 2022 року влада Гонконгу почне тестування роздрібної цифрової валюти центрального банку (e-HKD). Про це пише forklog із посиланням на South China Morning Post.

Гонконг анонсував випуск власної цифрової валюти — Фiнансовий клуб

Раніше відбулося два раунди громадських консультацій щодо попиту, конфіденційності та можливих ризиків, пов'язаних з активом. Під час брифінгу 20 вересня заступник виконавчого директора HKMA Говард Лі зазначив, що багато учасників «висловили стурбованість» відставанням Гонконгу у питанні запуску цифрової валюти.

«Хоча в найближчому майбутньому для e-HKD може і не бути варіантів використання, беручи до уваги результати нашого дослідження та відгуки, HKMA почне прокладати шлях для його впровадження», — додав Лі.

У тестуванні візьмуть участь окремі банки, платіжні та технологічні компанії. За словами представника регулятора, мета цифрового гонконгського долара — надати клієнту «ширший вибір».

Згідно з HKMA, з четвертого кварталу він почне впроваджувати архітектуру, необхідну для e-HKD. Управління також підготує зміни до законодавства, що дозволяють використовувати цифрову валюту в Гонконгу як законний платіжний засіб.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd