Американські індекси США завершили вівторок різноспрямовано
S&P 500 знизився на 0,3%, високотехнологічний Nasdaq виріс на 0,1%, а індекс Dow Jones упав на 0,5%.
Все через падіння акцій представників фінансового сектора США після того, як S&P Global за Moody's знизило кредитні рейтинги для низки американських банків.
Крім цього, Уолл-Стріт зберігає занепокоєння щодо того, що Федеральна резервна система США утримуватиме відсоткові ставки на високому рівні довше, ніж раніше передбачалося.
Ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону демонструють змішану динаміку
Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index виріс сьогодні на 0,4%, японський Nikkei додав 0,2%, сінгапурський STI та гонконгський Hang Seng збільшилися на 0,3%, а південнокорейський Kospi та китайський Shanghai Composite знизилися 0,5% та 0,7% відповідно.
Інвестори в регіоні зберігають стриманий настрій після виходу змішаних результатів ділової активності в Австралії та Японії та даних щодо інфляції в Сінгапурі.
Індекс ділової активності (PMI) в Австралії скорочується найшвидшими темпами за останні 19 місяців, а в Японії, навпаки, спостерігається швидке зростання активності у приватному секторі.
Тим часом інфляція в Сінгапурі склала 3,8% у липні, що відповідає очікуванням опитаних Reuters аналітиків, але нижче за червневий показник у 4,2%.
Інвестори продовжують розпродувати акції китайських компаній
За даними Bloomberg, глобальні інвестиційні фонди продовжують втечу з фондового ринку материкового Китаю: чистий продаж китайських акцій у період з 7 по 18 серпня становив $9,3 млрд.
Внаслідок того, що іноземні інвестори скорочують свої частки в акціях китайських компаній, фондовий індекс CSI 300 (враховує капіталізацію найбільших компаній на Шанхайській та Шеньчженьській біржах) демонструє одну з найгірших динамік серед світових аналогів цього місяця, падаючи приблизно на 7% з початку серпня .
При цьому розпродаж китайських акцій не демонструє жодних ознак охолодження, оскільки оптимізм щодо швидкого відновлення другої за величиною економіки світу продовжує слабшати, зауважує Bloomberg.