Головні новини закордонних ринків

Фондові індекси США в основному зросли у середу

S&P 500 додав 0,2%, індекс Dow Jones зріс на 0,3%, а високотехнологічний Nasdaq практично не змінився.

Інвестори зберегли позитивний настрій завдяки сильному початку сезону корпоративних звітностей у США. За даними FactSet, три чверті компаній зі списку S&P 500, які вже повідомили про свої квартальні фінансові результати, перевершили прогнози аналітиків.

Ринковий оптимізм також підтримали макроекономічні дані з Європи: індекс споживчих цін у Великій Британії (CPI) знизився до найнижчого рівня з березня минулого року.

Ринки Азії демонструють змішану динаміку

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index виріс сьогодні на 0,2%, гонконзький Hang Seng додав 0,3%, японський Nikkei знизився приблизно на 1%, сінгапурський STI втратив 0,2%, китайський Shanghai Composite упав на 0,3%, а південнокорейський Kospi практично не змінився.

Інвестори в Азії продовжили оцінювати безліч економічних даних регіону. Насамперед увага учасників ринку була прикута до даних щодо ВВП Китаю за другий квартал 2023 року, які виявилися гіршими за очікування. Крім цього, багато хто був розчарований рішенням китайського регулятора зберегти відсоткові ставки в країні на поточному рівні.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd