Головні новини закордонних ринків

Американські індекси зросли у понеділок

S&P 500 та високотехнологічний Nasdaq додали 0,2%, а індекс Dow Jones збільшився на 0,6%.

Основні фондові індекси США продемонстрували зростання у понеділок, попри зниження паперів технологічних компаній, що раніше були головним двигуном для американського ринку акцій.

Вчора акції Microsoft, Apple та Alphabet (материнська компанія Google) знизилися більш ніж на 1%. З іншого боку, фінансові, енергетичні та промислові сектори були головними драйверами зростання американських фондових індексів.

Волатильність напередодні ключового звіту щодо інфляції в середу та початку сезону звітності у п'ятницю цілком очікувана.

Ринки Азійсько-Тихоокеанського регіону в основному зростають

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index виріс сьогодні приблизно на 1,4%, південнокорейський Kospi подорожчав на 1,3%, сінгапурський STI збільшився на 0,2%, китайський Shanghai Composite та гонконзький Hang Seng додали 0,3% та 1,2% відповідно, а японський Nikkei знизився на 0,3%.

Інвестори в Азії сподіваються, що дані щодо інфляції в США цього тижня підтримають швидке припинення циклу підвищення ставок.

Крім цього, учасники ринку з оптимізмом зустріли заяви влади Китаю про готовність надати держпідтримку сектору нерухомості в країні, що відчуває труднощі.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd