Головні новини закордонних ринків

Американські індекси зросли у четвер

S&P 500 додав 0,5%, індекс Dow Jones — 0,8%, а високотехнологічний Nasdaq практично не змінився.

Зростання акцій великих банків США після успішного проходження щорічного стрес-тесту ФРС підтримало американський ринок акцій.

Крім цього, перегляд даних щодо зростання ВВП США у першому кварталі цього року у бік підвищення (2% проти попереднього значення 1,3%), а також скорочення кількості звернень за допомогою з безробіття послабили побоювання інвесторів щодо можливого початку рецесії в країні.

Перше півріччя наближається до кінця і на поточний момент з початку року індекс S&P 500 зріс на 14,5%, наближаючись до свого найкращого першого півріччя з 2018 року. Nasdaq збільшився майже на 30% — найкращий результат першого півріччя з 1983 року. Індекс Dow Jones при цьому зріс лише на 2,9% з початку січня.

Ринки Азії торгуються різноспрямовано

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index зріс сьогодні на 0,1%, південнокорейський Kospi додав 0,5%, китайський Shanghai Composite збільшився на 0,8%, японський Nikkei знизився на 0,7%, а гонконзький Hang Seng та сінгапурський STI практично не змінилися.

Інвестори в Азії стурбовані тим, що низка сильних економічних даних із США, ймовірно, дозволить ФРС підтримувати високі відсоткові ставки більш тривалий час.

Тим часом Китай продовжує демонструвати ознаки повільного відновлення економіки.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd