Головні новини закордонних ринків

У вівторок американські індекси торгувалися різноспрямовано

S&P 500 практично не змінився, індекс Dow Jones знизився на 0,2%, а високотехнологічний Nasdaq зріс на 0,3%.

Уолл-Стріт продовжує оцінювати ймовірність того, що Конгрес США ухвалить законопроект про підвищення стелі американського держборгу. Документу буде потрібна підтримка як республіканців, так і демократів.

Тим часом у вівторок акції штучного інтелекту продовжили зростати, а папери NVIDIA підскочили приблизно на 3% до нового рекордно високого рівня, що підтримало індекс Nasdaq.

Ринки Азійсько-Тихоокеанського регіону знижуються

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index втратив сьогодні 1,4%, японський Nikkei подешевшав приблизно на 1,5%, південнокорейський Kospi впав на 0,1%, сінгапурський STI скоротився на 0,6%, а китайський Shanghai Composite та гонконзький Hang Seng знизилися на 0,7% та 2,3% відповідно.

Азійські фондові ринки знижуються в середу, оскільки останні макроекономічні дані щодо Китаю свідчать про повільне відновлення після пандемії COVID-19 другої за величиною економіки світу.

За даними Національного бюро статистики Китаю, індекс менеджерів із закупівель у виробничій сфері (PMI) знижується другий місяць поспіль. За підсумками квітня показник досяг значення 48,8. Це не відповідає очікуванням аналітиків, опитаних Reuters, які прогнозували PMI на рівні 49,4.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd