Головні новини міжнародних ринків

У середу американські індекси торгувалися різноспрямовано

S&P 500 додав 0,1%, високотехнологічний Nasdaq — 0,4%, а індекс Dow Jones знизився на 0,7%.

Фондові індекси Америки продемонстрували неоднозначну динаміку, незважаючи на довгоочікуване рішення Федеральної резервної системи США призупинити кампанію з підвищення відсоткових ставок. Все через те, що чиновники ФРС очікують ще два підвищення процентних ставок цього року.

Крім цього, голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл зазначив, що не передбачає зниження ставок цього року. Він також сказав, що майже всі чиновники ФРС вважають за доцільне подальше підвищення ставок цього року.

Очікується, що до кінця року регулятор підвищить відсоткові ставки до 5,6%.

Ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону переважно зростають

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index виріс сьогодні на 0,2%, японський Nikkei додав 0,6%, сінгапурський STI подорожчав приблизно на 0,5%, китайський Shanghai Composite та гонконгський Hang Seng збільшилися на 0,1% та 0,8% відповідно, а південнокорейський Kospi знизився на 0,3%.

Інвестори в Азії з великим оптимізмом зустріли рішення Федеральної резервної системи США не підвищувати процентні ставки, не звертаючи уваги на те, що в регуляторі попередили про можливе подальше зростання ставок цього року.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd