Головні новини іноземних ринків

Американські акції завершили тиждень зниженням

S&P 500 втратив 2,1%, високотехнологічний Nasdaq упав на 2,6%, а індекс Dow Jones знизився на 2,2%.

Більшість негативних настроїв минулого тижня була підтримана новинами про нові проблеми в секторі нерухомості Китаю, а також очікуваннями, що зростають, щодо того, що процентні ставки в США можуть залишатися високими довше за передбачуване.

Ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону знижуються

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index втратив 3,8%, японський Nikkei впав на 3,2%, південнокорейський Kospi подешевшав на 3,3%, сінгапурський STI скоротився на 3,6%, а китайський Shanghai Composite та гонконгський Hang Seng знизилися на 6% та 1,8% відповідно.

Минулого тижня інвестори в Азії зберігали стриманий настрій на тлі економічних проблем Китаю.

У понеділок ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону торгуються різноспрямовано.

Центральний банк Китаю знизив процентні ставки менше за очікування

Народний банк Китаю знизив базову однорічну відсоткову ставку, прив'язану до більшості кредитів для населення та корпорацій у Китаї, — на 10 базисних пунктів, з 3,55% до 3,45%.

Зниження ставки виявилося меншим за очікування аналітиків. Крім цього, китайський регулятор залишив п'ятирічну відсоткову ставку без змін, тоді як опитані Reuters економісти очікували на її зниження на 15 б.п.

Рішення банку Китаю розчарувало інвесторів у регіоні, оскільки очікувалися рішучіші дії з боку регулятора після безлічі даних, що вказують на нестійке зростання другої за величиною економіки світу, зауважує CNBC.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd