Головні новини іноземних ринків

Фондові індекси США переважно зросли у вівторок

S&P 500 додав приблизно 0,2%, високотехнологічний Nasdaq — 0,4%, а індекс Dow Jones практично не змінився.

У лідерах зростання у складі S&P 500 учора був фінансовий сектор завдяки ралі в акціях регіональних банків.

Учора індекс регіональних банків США — KBW Regional Banking — зріс більш ніж на 5%, тоді як акції Comerica Incorporated та Zions Bancorporation опинилися у лідерах зростання у складі S&P 500 у вівторок, додавши 7,2% та 5% відповідно.

Ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону торгуються різноспрямовано

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index зріс на 0,6%, південнокорейський Kospi додав 0,3%, гонконгський Hang Seng зріс на 1,3%, китайський Shanghai Composite збільшився на 0,4%, а японський Nikkei та сінгапурський STI знизилися на 1,2% та 0,3% відповідно.

Інвестори в Азії зберігають обережний настрій напередодні виходу економічних даних Китаю за травень та виступи керуючого Резервним банком Австралії Філіпа Лоу після того, як центральний банк країни підвищив процентні ставки до найвищого рівня за 11 років.

Експорт та імпорт Китаю знизилися у травні

За даними Головного митного управління КНР, минулого місяця китайський експорт скоротився на 7,5% у річному обчисленні, а імпорт знизився на 4,5%.

Тим часом опитані Reuters економісти прогнозували, що експорт Китаю скоротиться на 0,4%, а імпорт — на 8,0%.

Тим часом експерти знижують свої оцінки з економіки КНР на частину 2023 року, що залишилася, оскільки виробництво на китайських заводах продовжує сповільнюватися на тлі слабкого світового попиту, що зберігається.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd