Goldman Sachs, Microsoft, Deloitte та інші гіганти об'єдналися заради запуску спільної блокчейн-мережі

Ряд компаній, включаючи американські Goldman Sachs, Microsoft, Deloitte і Cboe Global Markets, планують запустити нову систему на основі технології блокчейн для зв'язку різних інституційних додатків, пише Bloomberg з посиланням на заяви компаній, передає Український бізнес ресурс.

Учасники почнуть тестувати деякі з можливостей у липні. Вони наголошують, що система пропонує кращу конфіденційність і контроль, ніж існуючі технології, і одночасно здатна досягти масштабу та продуктивності, необхідних фінустановам.

У проекті також беруть участь австралійська біржа ASX, французький фінансовий конгломерат BNP Paribas, американська Broadridge, канадська Cumberland (фармацевтика, роздрібна торгівля), американська Digital Asset (блокчейн), рейтингова агенція Moody's (США), технологічна компанія з Нью-Йорка і пов'язаний з цифровими активами SBI Digital Asset Holdings (Японія).

Банки та інші великі корпорації багато років розробляють і тестують блокчейн-додатки, сподіваючись, що це допоможе спростити і прискорити деякі з найскладніших процесів. Незважаючи на те, що багато варіантів використання вже протестовано і запущено, блокчейн-системи ще не дістали широкого запровадження.

Нагадаємо, 20 квітня Європарламент 517 голосами схвалив нові загальні правила нагляду і захисту прав споживачів щодо криптовалют – Markets in Crypto assets (MіCА).

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd