ФРС не підніме ставку вперше за 15 місяців

Керівництво Федеральної резервної системи США збираються зробити перерву в підвищенні процентних ставок вперше за останні 15 місяців.

Про це пише Bloomberg.

Очікується, що в середу федеральний комітет з операцій на відкритому ринку збереже базову кредитну ставку в діапазоні 5%-5,25%, що стане першою перервою, починаючи з березня минулого року.

Хоч зусилля ФРС допомогли знизити ціновий тиск в економіці США, інфляція залишається значно вищою за цільовий показник.

"На противагу цьому, ринки оцінюють можливість підвищення ставки на чверть пункту в липні, за яким наступить аналогічне зниження в грудні, і деякі політики ФРС підкреслюють, що паузу в циклі підвищення ставок не слід розглядати як остаточне підвищення ставок", – йдеться в повідомленні.

Попри певні успіхи ФРС травневі роздрібні продажі показують, що вартість покупок, ймовірно, мало змінилася протягом місяця, що відповідає більш м'якому споживчому попиту на товари.

Нагадаємо, на початку травня Федеральна резервна система США схвалила своє 10-те підвищення процентної ставки трохи більше ніж за рік – до 5-5,25%. Це рішення було ухвалене одноголосно. Ймовірно, це було останнє підвищення ставки, яка вже найвища з 2007 року.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd