Forbes заявив, що у найбільшої криптобіржі у світі проблеми

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance зіткнулася зі значним відтоком активів — за останні два місяці вона втратила близько $12 млрд, пише американський Forbes.

Binance готова купить несколько традиционных банков

Лише за один день минулої п'ятниці, 6 січня, клієнти Binance вивели з біржі $360 млн, пише видання з посиланням на дані трекінгового сайту DefiLlama.

13 грудня 2022 року аналітики Nansen повідомили, що з біржі за сім днів вивели $3 млрд. На той момент це становило 4% загального балансу. Гендиректор біржі Чанпен Чжао тоді написав у Twitter, що подібне траплялося й раніше, але розслідування Forbes показало, що після його допису Binance втратила ще 15% своїх активів.

Видання вказує, що дефіцит довіри серед інвесторів найкраще демонструє динаміка Binance Coin (BNB) та Binance USD (BUSD). Перший токен із листопада втратив 29% своєї вартості, й, за оцінками видання, на біржі залишилося близько 29 млн BNB — на 51% менше, ніж вказувалося в переліку криптовалютних резервів від 10 листопада. Кількість стейблкоїнів Binance USD на платформі скоротилася на 40%.

Загалом чисті активи Binance, за оцінками Forbes, зменшилися на 24% з листопада, а інвестиції в такі токени, як MATIC, APE і GALA, скоротилися на біржі на 40-50%.

Видання вважає, що біржа все ще залишається найбільшим гравцем на криптовалютному ринку, але зараз переживає "м'яку банківську паніку".

Чанпен Чжао заявив, що проігнорує цю статтю – він не вважає, що у біржі є проблеми.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd