Фондовий ринок у США зріс після виходу даних щодо інфляції

Американський ринок акцій виріс у вівторок після того, як дані показали, що інфляція в жовтні знизилася сильніше, ніж очікувалося, що підтримала думка про те, що Федеральна резервна система США, можливо, близька до завершення циклу підвищення ставки. Про це пише investing.

До 09:42 за східним часом (14:42 за Грінвічем) індекс Dow Jones зріс на 365 пунктів, або на 1,1%, індекс S&P 500 — на 1,6%, а індекс NASDAQ Composite — на 2,1%.

Основні індекси на Уолл-стріт у понеділок закрилися різноспрямовано під час стриманих торгів на початку нового тижня. Створений із 30 акцій Dow додав 0,2%, тоді як базовий індекс S&P знизився на 0,1%, а технологічний Nasdaq — на 0,2%.

Зростання послідувало за публікацією даних про те, що базова інфляція в США в жовтні сповільнилася більше, ніж очікувалося, що стало стимулом для чиновників Федеральної резервної системи, які прагнуть стримати ціновий тиск у найбільшій економіці світу.

Індекс споживчих цін у жовтні зріс на 3,2% у річному обчисленні, сповільнившись порівняно з 3,7% у вересні. Це було перше зниження показника за останні 3 місяці. У місячному вирахуванні показник не змінився порівняно зі зростанням на 0,4% у вересні.

Економісти прогнозували зростання на 3,3% у річному обчисленні та на 0,1% порівняно з попереднім місяцем.

Минулого тижня глава ФРС Джером Пауелл заявив, що подальше підвищення процентної ставки все ще можливе, оскільки центральний банк намагається повернути інфляцію до цільового рівня 2%, однак ринок, як і раніше, очікує, що ФРС залишиться осторонь на останньому цьогорічному засіданні, оскільки інфляційний тиск показує ознаки охолодження.

Такий результат спонукав інвесторів припустити, що наступним кроком ФРС може стати зниження ставки наступного року.

Щодо корпоративної сторони рівняння, то роздрібні компанії активно публікують звіти про доходи.

Компанія Home Depot повідомила про менше, ніж очікувалося, зниження порівняних продажів у третьому кварталі на 3,1%, оскільки покупці зайнялися скромнішими проєктами та ремонтом будинку. Компанія також виявила обережність щодо найближчих місяців, оскільки звузила свій прогноз на весь рік, очікуючи тепер на зниження продажів на 3−4% порівняно з попереднім роком, тоді як раніше очікувалося зниження на 2−5%. Акції компанії зросли на 4,9%.

Target представить свої результати у середу, а Walmart та Macy's — у четвер.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd