Фондовий ринок США закрився різноспрямованими змінами індексів

Торги у понеділок американські фондові індекси S&P 500 та Dow Jones завершили зниженням, тоді як індекс високотехнологічних компаній Nasdaq Composite – у плюсі.

Ринок акція у США впав максимальними темпами з 2008 року | РБК-Україна

Індекс Dow Jones Industrial Average знизився на 112,96 пунктів (0,34%) і склав 33517,65 пунктів. Лідером зростання серед компонентів індексу стали папери Salesforce (NYSE: CRM) Inc., що подорожчали на 4,9%. Лідером зниження виявилися акції Merck & Co (NYSE: MRK)., що подешевшали на 3,9%.

Standard & Poor's 500 знизився на 2,99 пунктів (0,08%) - до 3892,09 пунктів. Nasdaq Composite зріс на 66,36 пунктів (0,63%) і склав 10635,65 пунктів.Більшість сесії всі індекси активно зростали завдяки надіям на уповільнення темпів підйому ключової ставки Федеральної резервної системи. Однак пізніше коментарі двох членів керівництва Федрезерва погіршили настрій інвесторів.

Глава Федерального резервного банку Сан-Франциско Мері Дейлі сказала, що, на її думку, центробанку доведеться підняти ставку понад 5% для боротьби з інфляцією.

"Я думаю, що рівень вищий за 5% є абсолютно ймовірним", - сказала вона в інтерв'ю The Wall Street Journal.Її колега з ФРБ Атланти Рафаель Бостік також підтвердив раніше висловлену ним думку, що ставку буде підвищено до понад 5%. Нині її діапазон становить 4,25-4,5%.

Статдані, оприлюднені минулого тижня, сигналізували про погіршення ситуації як у секторі переробки, так і в секторі послуг, а також вказали на послаблення зростання споживчих цін і зарплат при збереженні стійкості ринку праці, зазначила стратег RBC Capital Markets Лорі Калвасіна.

"Все це наближає нас до закінчення циклу підвищення ставок і підтримує риторику про помірну інфляцію, якщо вона взагалі станеться", - додала вона.Крім того, ряд великих рітейлерів представили попередні оцінки продажів у важливому 4-му кварталі минулого року, на який припадають різдвяні свята.

Так, рітейлер одягу Abercrombie & Fitch (NYSE:ANF) покращив прогнози квартального та річного продажу завдяки сильним показникам у період зимових свят. Тепер компанія очікує зростання продажів у 4-му кварталі на 1-2%, тоді як раніше прогнозувалося скорочення на 2-4%. Акції Abercrombie подорожчали на 8,7%.

Ціна паперів універмагів Macy's Inc (NYSE:M). знизилася на 7,7% після того, як компанія зазначила, що її виручка в минулому кварталі буде ближчою до нижньої межі прогнозного діапазону.

Капіталізація виробника спортивного одягу Lululemon Athletica знизилася на 9,3%. Компанія підвищила прогноз продажів у жовтні-грудні до $2,66-2,7 млрд з $2,605-2,655 млрд, проте різко погіршила прогноз валової рентабельності - показник, як очікується, скоротиться на 90-110 базисних пунктів замість очікуваного раніше зростання на 10-20 б.п.

Акції Tesla (NASDAQ:TSLA) подорожчали на 5,9% завдяки оптимізму аналітиків Citi щодо звітності виробника електромобілів за 4-й квартал.

Ціна паперів рітейлера Bed Bath & Beyond Inc (NASDAQ:BBBY). підскочила на 24% без жодної причини. Минулого тижня компанія попередила, що їй, ймовірно, може знадобитися ініціювати процедуру банкрутства.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd