Фондові індекси США впали у вівторок

Американські фондові індекси знизилися у вівторок, а також за підсумками всього лютого.

Dow Jones Industrial Average у вівторок знизився на 232,39 пунктів (0,71%) і становив 32656,7 пунктів.

Значення Standard & Poor's 500 за день зменшилося на 12,09 пунктів (0,3%) - до 3970,15 пунктів.

Індекс Nasdaq Composite за підсумками сесії опустився на 11,44 пунктів (0,1%) і становив 11455,54 пунктів.

S&P 500 втратив за минулий місяць 2,6%. Nasdaq Composite опустився на 1,1%, Dow Jones Industrial Average - на 4,2%, що стало найгіршим місячним зниженням з грудня минулого року для першого індексу і вересня для другого, згідно з даними Dow Jones Market Data.

Негативний вплив на настрої інвесторів чинять збереження високої інфляції в США та інших розвинених країнах, а також очікування подальшого підвищення відсоткових ставок Федеральною резервною системою та іншими центробанками.

Ці ж фактори чинять тиск і на американців. Індекс споживчої довіри в США в лютому зменшився до 102,9 пунктів порівняно з переглянутими 106 пунктами місяцем раніше, повідомила дослідницька організація Conference Board, яка розраховує цей індикатор. Це мінімальний рівень за три місяці.

Аналітики в середньому прогнозували підвищення до 108,5 пунктів з оголошеного раніше січневого рівня в 107,1 пунктів, свідчать результати опитувань Trading Economics і MarketWatch.

Лідерами падіння котирувань серед компонентів індексу Dow Jones крім Goldman Sachs стали акції Merck & Co (NYSE:MRK). які знизилися на 2,9%, а також UnitedHealth Group (NYSE:UNH) і Johnson & Johnson (NYSE:JNJ) - на 1,5%.

Котирування акцій Goldman Sachs Group (NYSE:GS) впали на 3,8% у вівторок. Головний виконавчий директор банку Девід Соломон під час Дня інвестора визнав помилки в споживчому бізнесі і сказав, що банк "розглядає стратегічні альтернативи" для нього, повідомляє MarketWatch.

Ціна паперів AutoZone опустилася на 3,3%. Мережа магазинів із продажу автомобільних запчастин і аксесуарів за квартал, що завершився 11 лютого, збільшила чистий прибуток і виручку слабкіше за очікування експертів.

Вартість Norwegian Cruise Line Holdings Ltd. впала на 10,2%. Круїзний оператор у жовтні-грудні скоротив чистий збиток у 3,3 раза, проте скоригований показник виявився гіршим за прогнози.

Акції Apple Inc. (NASDAQ:AAPL) і Microsoft Corp (NASDAQ:MSFT). подешевшали за день на 0,3%, Tesla (NASDAQ:TSLA), International Business Machines - на 0,9%.

Водночас папери Zoom Video Communications (NASDAQ:ZM) подорожчали на 1,2%. Компанія, що надає послуги віддаленого конференц-зв'язку, у четвертому фінансовому кварталі (листопад-січень) збільшила виручку на 4%, що виявилося трохи кращим за очікування ринку.

Мережа дисконтних магазинів Target Corp (NYSE:TGT). (у четвертому фінкварталі, який закінчився 28 січня, знизила чистий прибуток на 43%, проте виручка продемонструвала підйом всупереч прогнозам аналітиків. Ціна акцій ритейлера підвищилася на 1%.

Advance Auto Parts (NYSE:AAP), ритейлер автомобільних запчастин і аксесуарів, у жовтні-грудні отримав скоригований прибуток і виручку, кращі за прогнози ринку. Котирування паперів компанії зросли на 3,1%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd