FATF обмежила права росії в організації

Група з фінансових заходів (FATF) визнала, що військові дії рф проти України суперечать основним принципам групи, спрямованим на сприяння безпеці, цілісності світової фінансової системи.

Росію виключили з керівних органів FATF та можуть внести в "чорний список"

Про це повідомив радник голови Ощадбанку Андрій Пишний.

Відповідно до нових рішень, прийнятих на пленарному засіданні групи, росія більше не може виконувати жодних керівних чи консультативних ролей або брати участь у прийнятті рішень щодо встановлення стандартів, процесів експертної оцінки FATF, питань управління та членства.

Припиняється участь рф в усіх керівних органах FATF, їх усунули від будь-яких управлінських рішень, участі в експертних радах, встановлення стандартів, питаннях членства.

Питання включення рф до санкційного списку FATF продовжує обговорюватись між країнами-членами та спостерігачами і буде розглянуто в рамках наступних заходів FATF.

«росія входить в число краін членів FATF та була повноцінно інтегрована до ухвалення усіх ключових рішень організації. Цим рішенням FATF вперше дає чітко зрозуміти росіянам — місце росіі, наразі, ближче до виходу, аніж до трибуни», — написав Пишний.

Нагадаємо, раніше Міністерство фінансів України закликало вигнати росію з FATF.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd