Ethereum і Bitcoin попрямували до місячних максимумів: дані торгів

Перша криптовалюта подолала позначку $22 000 за монету: капіталізація Bitcoin зросла до $419,05 млрд, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Coinspot.

Digital Scarcity: How Ethereum is Beating Bitcoin At Its Own Game |  Bitcoinist.com

Вранці у вівторок (станом на 9:30) Bitcoin торгується на рівні $22.082,6 за монету, вартість Ethereum досягла $1.539,59.

Капіталізація першої криптовалюти зросла до $419,05 млрд, а показник Ethereum піднявся до $185,07 млрд. Загальна капіталізація ринку сягнула $1,02T.

Курс Tether 19 липня зріс до $1,0001, USD Coin подорожчала до $1,0002, тоді як BNB зміцнилася до $261,00 за монету.

Одним із найуспішніших альткоїнів цього тижня виявився Ethereum: за останні сім днів актив подорожчав майже на 40%, що стало максимумом із 12 червня.

Зміцнення ЕТН, за словами аналітиків, обумовлене липневою активізацією китових адрес з балансом від 1000 до 100 000 монет. Ці гаманці, зазначають експерти, купують актив протягом кількох останніх місяців. Вони ж скористалися травневим та червневим обвалом Ethereum.

У той же час, попереджають аналітики Bloomberg, агресивне ралі найближчим часом є малоймовірним: загроза нового розпродажу зберігається. За словами фахівців, привабливість цифрових валют підривається банкрутством низки криптокомпаній плюс чергове підвищення ставок центробанками може спровокувати новий вихід капіталу з ризикових активів.

За словами аналітика брокерської компанії Oanda Едварда Мойя, якого цитує Інтерфакс-Україна, Bitcoin відновився з рівнів $20 000 на тлі оптимізму Волл-стріт щодо ризикових активів.

Так, ключові фондові індекси США завершили п’ятничні торги максимальним зростанням за місяць і продовжили зростання у понеділок, як і європейські акції.

Нагадаємо, за словами екс-гендиректора біржі BitMEX Артура Хейса, ослаблення першої криптовалюти не за горами, але після досягнення дна Bitcoin швидко відновиться.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd