«ЕКСПРЕС-БАНК» ВИБИРАЄ У ПАРТНЕРИ «ПЕРШЕ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ БЮРО КРЕДИТНИХ ІСТОРІЙ»

До кола партнерів «Першого всеукраїнського бюро кредитних історій» (ПВБКІ) додався ще один банк - АБ «Експрес-Банк».
АБ «Експрес-Банк» має репутацію надійної та стабільної кредитної установи, яка стрімко розвивається й оперативно реагує на зміни ринку та потреби як корпоративних клієнтів, так і клієнтів – фізичних осіб.

Капітал банку станом на 01.01.2007 року становить 239,2 млн. грн., чисті активи - 1 269,2 млн. грн., прибуток у 2006 році порівняно з попереднім роком збільшився у 2 рази і становить – 33,3 млн.грн.

Банк активно розвивається і на сьогодняшній день представлений у 25 областях України, налічує 8 філій та 160 відділень, 15 з яких відкрито протягом 2006 року. «Експрес-Банк» є членом міжнародної платіжної системи Visa International і лідером серед банків України по емісії національних банківських карток, які видані 532 298 користувачам.

Використання для банківських бізнес-продуктів такого інструменту як платіжна смарт-картка дозволяє банку значно розширити сферу своєї діяльності по обслуговуванню населення та перейти до застосування національних карток в супутніх суспільних проектах, які тісно пов’язані з державними економічними програмами. Банк провів емісію платіжних карток нової унікальної технології: „платіжна картка– студентський квиток” для провідних університетів України. Розробляється проект системи безготівкових розрахунків населення по адресних пільгових послугах з використанням національних платіжних карток з додатком “Соціальна картка”.

Банк активно працює у напрямку кредитування. Кредитно - інвестиційний портфель банку станом на 01.01.2007 року складає 1 013,2 млн. грн., з них 364,1 млн. грн. становлять кредити фізичних осіб. Сучасний персоніфікований підхід до клієнтів, широкий спектр кредитних продуктів (понад 11 видів кредитів) дозволив значно збільшити обсяги кредитування фізичних осіб. Приріст по даному напрямку кредитування, у порівнянні з попереднім роком, становить майже 37,96 %.

За словами Віце-президента АУБ, Генерального директора ПВБКІ – Антоніни Паламарчук «Співпраця з таким потужним партнером, як ПВБКІ надасть можливість АБ «Експрес-банк» впровадити ефективну систему управління роздрібним кредитуванням та буде сприяти зниженню рівня кредитних ризиків.»

_____________________________________________________________________________
Довідка: ПВБКІ створено АУБ, 2 страховими компаніями та 32 банками, серед яких великі банки – лідери роздрібного кредитування: Укрсоцбанк, Райффайзен Банк Аваль, Укрсиббанк, Надра, Держощадбанк, ОТП Банк, Укргазбанк та ін.
За оцінками експертів доля Бюро на інформаційному ринку становить біля 70 %.
ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd