Економіка США у третьому кварталі зросла на 5,2%

Економіка США у третьому кварталі зросла на 5,2% у річному обчисленні, що є кращим показником, ніж 4,9% як очікувалось раніше. Про це повідомляє Reuters.

ВВП США зріс на 5,2% у річному обчисленні в минулому кварталі, в порівнянні з раніше зареєстрованими темпами в 4,9%, згідно з даними Бюро економічного аналізу (BEA) Міністерства торгівлі.

Крім того, це є найкращим показником зростання із четвертого кварталу 2021 року.

У другому кварталі економіка США зросла на 2,1% і збільшується з темпами, які значно перевищують те, що офіційні особи Федеральної резервної системи вважають неінфляційним темпом зростання близько 1,8%.

«Перегляд зростання в бік збільшення в минулому кварталі відобразив підвищення інвестицій у бізнес та нерухомість, переважно склади та медичні установи. Витрати державних і місцевих органів влади також були переглянуті вгору», — йдеться в повідомленні.

Проте зростання споживчих витрат, на які припадає понад дві третини економічної активності США, було знижено до все ще стабільних 3,6%. Також збільшення кількості робочих місць сповільнилося у жовтні, а рівень безробіття зріс майже до дворічного максимуму у 3,9%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd