Економіка Китаю відстає від урядових цілей

Економіка Китаю у третьому кварталі року виросла на 3,9%, що перевищило очікування економістів, але показує суттєве відставання від визначеної китайским урядом мети.

Китай нарешті почав змінювати позицію з проросійської на більш нейтральну -  Чалий

Про це повідомляє Financial Times.

Китай також затримав публікацію даних щодо ВВП – попередньою датою публікації був вівторок, 18 жовтня. Проте зрештою статистика стала публічною через кілька днів після того, як Сі Цзіньпін продовжив своє правління на безпрецедентний третій термін на 20-му з'їзді партії Китаю.

Хоча уряд не надав жодних пояснень затримки, цей крок був розцінений як спроба уникнути відволікання від події, що відбувається раз на п'ять років, та переглядає верхні ешелони Комуністичної партії.

Економісти, опитані агентством Bloomberg, очікували побачити темпи зростання на рівні 3,3%, що значно нижче річного цільового показника Китаю в 5,5%. Такі темпи зростання економіки є найнижчими для Китаю за останні три десятиліття.

Зазначимо, що Світовий банк різко знизив прогноз зростання ВВП в Східній Азії та Тихоокеанському регіоні у 2022 році через уповільнення економічного росту Китаю.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd