Другий найбільший банк Німеччини перестав проводити платежі до росії

Німецький Commerzbank припинив обслуговувати платежі до росії, крім таких до російської дочірньої структури фінансової групи, кредитної організації «Комерцбанк (Євразія)», випливає з матеріалів польського Bank Handlowy w Warszawie (BHW), який належить Citigroup.

Банк, який почав працювати на російському ринку одним із перших, відкривши філію ще 1993 року, більше не здійснює трансакції на адресу російських банків. Виняток зроблено лише для власної «дочки» — «Комерцбанк (Євразія)», пише Moscowtimes.

Про проблеми із платежами через Commerzbank повідомила дочірня кредитна організація американського банку Citigroup. Зареєстрований у Польщі Bank Handlowy w Warszawie (BHW) заявив, що більше не може проводити трансакції на адресу російських структур через відмову банку-кореспондента, яким виступав Commerzbank.

Втрата ще одного великого європейського банку відрізає канали, якими російська фінансова система пов'язана із зовнішнім світом, замикаючи її в рублевій зоні та операціях із країнами-ізгоями.

Нагадаємо, у лютому обмежити російські операції вирішив Райффайзенбанк — найбільший іноземний банк у рф, який проводить до половини всіх транскордонних платежів у країні.

Віднесений до групи системно значущих банк повідомив, що припиняє відкривати нові рахунки у валюті корпоративним клієнтам. У банку таке рішення пояснили рекордною кількістю заявок з боку компаній на розрахунково-касове обслуговування, посиленням перевірок та додатковими вимогами банків-кореспондентів.

На початку року претензії до австрійського банку претензії до австрійського банку виникли у американського Мінфіну. Управління з контролю за іноземними активами розпочало розслідування діяльності Raiffeisen у рф, окупованих регіонах України, а також у Сирії.

Банку пригрозили санкціями, розповідали Reuters джерела, знайомі із ситуацією. У лютому Райффайзен запровадив обмеження і для фізосіб. Мінімальна сума валютного переказу за кордон збільшилася вдвічі — до $10 000.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd