Dragon Capital підвищив оцінку ВВП України до 5,2% у 2023 році

Dragon Capital підвищив оцінку економічного зростання у 2023 році на 0,7 в.п. до 5,2% р/р. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Аналітики також зберігають макроекономічний прогноз на 2024 рік, незважаючи на ризики зовнішнього фінансування. Зазначається, що українська економіка продовжує відновлюватись швидше, ніж очікувалося.

Dragon Capital очікує, що темпи зростання реального ВВП в листопаді-грудні сповільняться з +10,5% у жовтні, оціненими Мінекономіки, в основному через коливання виробництва агропродукції. Однак, за оцінкою компанії, у четвертому кварталі 2023 року реальний ВВП зросте на 5% р/р, порівняно з 3%, які прогнозувалися раніше.

Компанія зберігає свій прогноз економічного зростання у 2024 році, очікуючи, що реальний ВВП збільшиться на 4% р/р. Одним із ключових драйверів зростання стане часткове відновлення експорту морськими портами та, відповідно, збільшення виробництва в пов’язаних секторах (добування руди, металургія, вантажні перевезення, внутрішня торгівля). Також економіку підтримає розвиток внутрішньої оборонної промисловості.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd