Допомога Україні від Євросоюзу за час війни сягнула 85 млрд євро

Із початку повномасштабної війни фінансова, гуманітарна та військова допомога Україні від Європейського Союзу сягнула майже 85 млрд євро.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час брифінгу з високим представником ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем.

"Дякую за фінансову, гуманітарну та військову допомогу. З початку повномасштабної війни ця допомога досягла майже 85 млрд євро", – сказав він.

Водночас Боррель зазначив, що якщо брати до уваги всю надану допомогу, то вона з початку повномасштабного вторгнення рф склала 88 млрд євро, з них 28 млрд євро – допомога у вигляді військової підтримки.

За його словами, військова допомога надходитиме і надалі.

Як повідомлялося, 1 лютого лідери 27 країн-членів Європейського Союзу одноголосно домовилися про додатковий пакет фінансової підтримки України на загальну суму 50 млрд євро.

Україна розраховує отримати перший транш у межах європейського механізму Ukraine Facility на 4,5 млрд євро вже в березні.

Нагадаємо, Європейський парламент і Рада ЄС досягли попередньої згоди навколо нового механізму підтримки України за рахунок створення Українського фонду у 50 мільярдів євро у бюджеті Євросоюзу на чотири наступні роки.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd