Долар США стабільний до євро та фунта, дешевшає щодо єни

Долар США стабільний до євро і фунта стерлінгів на торгах у вівторок, дешевшає в парі з єною.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), втрачає 0,02%, ширший WSJ Dollar Index - 0,01%.

Пара євро/долар за даними на 9:15 EET торгується на рівні $1,1055 порівняно з $1,1049 на закриття попередньої сесії.

Вартість фунта становить $1,2488 порівняно з $1,2486 напередодні.

Курс американської валюти до єни опустився до 134,11 єни проти 134,24 єни у понеділок.

Новий голова Банку Японії Кадзуа Уеда у вівторок підтвердив намір зберігати м'яку грошово-кредитну політику країни.

"З урахуванням нинішніх економічних, інфляційних та фінансових умов вважаю за доцільне зберігати м'яку політику з нинішнім контролем кривої прибутковості", - сказав Уеда під час виступу в одному з парламентських комітетів.

Банк Японії проводить чергове засідання цього тижня, його підсумки буде підбито у п'ятницю. Це засідання стане першим для Уеди як глави ЦБ.

У центрі уваги трейдерів цього тижня - попередні дані про динаміку ВВП США за перший квартал, які будуть опубліковані у четвер. Експерти в середньому очікують уповільнення темпів зростання американської економіки в січні-березні до 2% із 2,6% у четвертому кварталі, свідчить консенсус-прогноз аналітиків, який наводить Trading Economics.

У п'ятницю також буде опубліковано звіт про доходи та витрати американців за березень, який включає дані про динаміку споживчих цін (індекси PCE та PCE Core). Консенсус-прогноз аналітиків передбачає уповільнення темпів зростання індексу PCE Core, який не враховує зміни вартості продуктів харчування та енергоносіїв, у березні до 4,5% у річному вираженні з лютневих 4,6%.

Ці статдані можуть вплинути на перебіг обговорення керівниками Федеральної резервної системи (ФРС) деталей грошово-кредитної політики на наступному засіданні, яке відбудеться 2-3 травня, зазначає Market Watch.

За даними CME, ймовірність підйому Федрезервом базової процентної ставки на 25 базисних пунктів (б.п.) на травневому засіданні оцінюється трейдерами 85,4%. Нині ставка становить 4,75-5%.

Наступного тижня також відбудеться чергове засідання Європейського центрального банку (ЄЦБ). Експерти вважають, що ЄЦБ може збільшити ставку як на 25 б.п., так і на 50 б.п. на засіданні.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd