Долар підскочив до 20-річного максимуму, а фондові ринки впали на новинах про мобілізацію

Курс долара США зріс до 20-річного максимуму, а європейські акції впали після звернення російського диктатора володимира путіна та оголошення часткової мобілізації до рф. Про це повідомляє Financial Times і Bloomberg.

Курс долара і валют на 20 січня від НБУ: скільки коштує долар і євро —  Гроші — tsn.ua

Індекс, що відстежує курс американської валюти по відношенню до півдюжини інших валют, зріс на 0,5% на ранкових торгах у Лондоні. Євро впав на 0,7% до долара США, а британський фунт упав на 0,4%. Долар вважається "притулком" на ринку і зазвичай зростає за часів геополітичних потрясінь, пояснює видання.

Bloomberg також зазначає, що активи-притулку, включаючи казначейські облігації США та японську єну, зіткнулися з попитом, оскільки заява путіна про часткову військову мобілізацію підірвала настрої на ринку, який і так очікував на посилення монетарної політики Федеральної резервної системи.

Фондові ринки також упали на новинах про мобілізацію. Європейський фондовий індекс упав Stoxx 600 на 0,3% після відкриття, французький Cac 40 — на 0,8%, а німецький Dax — на 1%. Ф'ючерси на індекс S&P 500 знизилися на 0,2%.

Акції вже перебували під тиском через занепокоєння щодо майбутнього політичного рішення ФРС, згідно з яким очікується підвищення ставок на три чверті пункту.

Зазначимо, що після новин про мобілізацію курс рубля почав зниження, а російські активи продовжили дешевшати.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd