Долар дорожчає до євро перед виступом глави ФРС США: дані торгів

Вартість долара до європейської валюти зростає перед виступом голови ФРС США: напередодні євро подешевшав до рекордно низького рівня за останні 20 років.

Курс долара в обмінниках злетів до 40 грн/$: що далі

Вранці в середу курс євро до долара впав до позначки 0,9958, тоді як американська валюта до єни просіла до рівня 136,44. Індекс долара 24 серпня зріс до 108,63 пунктів, додавши 0,01% вартості.

Долар дорожчає до європейської валюти перед виступом глави ФРС США на конференції в Джексон-Хоулі, під час якого Джером Пауелл натякне на подальші дії американського регулятора.

Також ринок очікує на публікацію другої оцінки ВВП США за підсумками II кварталу Міністерством торгівлі країни. Згідно з прогнозами експертів, з квітня до липня американська економіка скоротилася на 0,8% (перша оцінка передбачала скорочення на 0,9%).

У вівторок євро до долара досяг нового мінімуму за 20 років на тлі побоювань щодо неминучості рецесії в Європі: ризики рецесії зростають в умовах енергетичного шоку, який підтримуватиме інфляцію на високому рівні.

Варто зазначити, що в липні інфляція в єврозоні досягла рекордних 8,9% у річному обчисленні, що є найвищим показником з моменту запровадження євро 1999 року.

За даними статистичного управління ЄС, вартість електроенергії в регіоні минулого місяця піднялася на 4,02%, тоді як алкоголь та тютюн подорожчали на 2,08%.

Цільовий показник ЄЦБ за рівнем інфляції становить 2%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd