Долар 20 квітня досяг нового піку за два десятиліття по відношенню до ієни, Банк Японії націлений на прибутковість

Долар піднявся до нового піку за два десятиліття по відношенню до ієни в середу, чому сприяло те, що інші чиновники Федеральної резервної системи наполягають на значному підвищенні процентних ставок, тоді як Банк Японії знову вийшов на ринок, щоб захистити свою політику наднизьких процентних ставок.

Доллар дорожает к иене 4 января до максимума почти за шесть лет - IBFДолар США досяг 129,43 ієни вперше з квітня 2002 року, перш ніж востаннє торгувався вищим на 0,3% до 129,295.

Президент ФРБ Міннеаполісу Ніл Кашкарі, один із членів Федерального комітету з відкритих ринків, налаштований більш миролюбно, заявив у вівторок, що, якщо глобальні збої в ланцюжку поставок збережуться, політикам доведеться вжити ще агресивніших дій для зниження інфляції.

Раніше президент ФРС Чикаго Чарльз Еванс, який не є виборцем у FOMC цього року, сказав, що він «заспокоєний» раундом підвищення ставок цього року, який включає два підвищення на 50 базисних пунктів, що означає зразкове обличча, яке було всього місяць тому. .

Прибутковість казначейських облігацій США зросла та продовжила зростати на торгах у Токіо, при цьому прибутковість 10-річних облігацій досягла 2,981% уперше з грудня 2018 року.

На відміну від ФРС, Банк Японії знову запропонував купити необмежену кількість японських державних облігацій у середу, щоб приборкати зростання прибутковості японських 10-річних облігацій, яка упиралася в стелю допуску 0,25%.

Дивергенція політики змусила багатьох аналітиків заявити, що швидке падіння ієни не є невиправданим, навіть незважаючи на те, що воно збільшує ризики валютних інтервенцій.

Міністр фінансів Японії Шуничі Судзукі у вівторок виступив із найбільш явним попередженням, заявивши, що збитки економіці від послаблення валюти в даний час більші, ніж вигоди від нього.

«На тлі зростання прибутковості казначейських облігацій США, що продовжується, дії явно говорять голосніше слів», а коментарі Судзукі «таким чином продовжують залишатися поза увагою», - написав Рей Аттрілл, голова відділу валютної стратегії в Національному банку Австралії (OTC:NABZY). Примітка клієнта.

«Вхідні виступи ФРС не зробили нічого, щоб відвернути увагу від розпродажу облігацій, що триває».

Індекс долара, який вимірює валюту по відношенню до шести основних валют, включаючи ієну, трохи зріс до 101,01, залишаючись вище за лінію 101 і раніше досягнувши максимуму вівторка на рівні 101,03, рівня, небаченого з березня 2020 року.

Долар зачепив позначку 0,95305 франка вперше з червня 2020 року, а потім зміцнився на 0,06% до 0,95275.

Євро торгувався без змін на рівні 1,0788 долара, залишаючись неподалік мінімуму минулого тижня в 1,0758 долара, найслабшого за останні два роки.

Що стосується інших країн, то в середу Китай напрочуд зберіг свої базові кредитні ставки для корпорацій і домашніх господарств на незмінному рівні, що суперечить глобальній тенденції жорсткості грошово-кредитної політики, оскільки основні економіки борються з інфляцією.

Китайський юань досяг найнижчого рівня з жовтня 2021 року на рівні 6,4115 за долар.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd