Долар 1 червня досягнув двотижневого максимуму по відношенню до ієни на тлі зростання прибутковості в США

Долар виріс до двотижневого максимуму щодо ієни в середу, чому сприяла вища прибутковість казначейських облігацій, оскільки побоювання щодо глобальної інфляції знову спалахнули.

Експерт дав прогноз щодо курсу долара в Україні - Korrespondent.net

Індекс долара, який вимірює валюту по відношенню до шести основних валют, включаючи Японію, зріс на 0,19% до 101,94, продовживши зростання на 0,38% з вівторка, коли дані показали, що споживча інфляція в єврозоні злетіла до рекордного рівня .

Долар США піднявся на 0,28% до 129,07 ієни, а раніше досяг позначки 129,185 вперше з 18 травня.

Прибутковість еталонних 10-річних казначейських облігацій за ніч досягла 2,884%, що є найвищим показником із 19 травня.

Євро впав на 0,15% до 1,0718 долара, продовжуючи відступати від більш ніж місячного піку 1,0787 долара, досягнутого в понеділок після того, як Європейський центральний банк перейшов до більш яструбиної позиції.

Індекс долара впав до місячного мінімуму 101,29 у понеділок після того, як відкотився від майже дворічного максимуму вище 105, досягнутого в середині травня, оскільки інфляція в США та інші економічні індикатори показали ознаки досягнення піку на тлі агресивного посилення політики Федеральної резервної системи. .

Ринки оцінили підвищення процентної ставки на півпункту для засідань ФРС цього місяця та наступного, відповідно до сигналів політиків, але подальші перспективи туманні.

Щомісячний звіт про зайнятість у США, який має бути опублікований у п'ятницю, може дати нові підказки.

"Ще занадто рано говорити про довгостроковий пік DXY", - написали стратеги Westpac у клієнтській записці, посилаючись на індекс долара.

«Агресивне підвищення ставок ЄЦБ на 180 базисних пунктів розраховане до кінця 2023 року, приблизно так само, як і ФРС, але важко уявити, що ЄЦБ рухатиметься вперед».

Вони писали, що індекс долара може коливатися між 101 і 105 протягом «якогось часу», перш ніж відновиться бичачий тренд.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd