Держбюджет України цьогоріч знову можуть переглянути

Цього року держбюджет України може бути знову переглянутий у зв’язку з ризиком того, що всі видатки сектору безпеки й оборони можуть будуть непокриті.

Про це повідомив Міністр фінансів України Сергій Марченко у інтерв'ю для «Економічної правди».

«Ми зараз спланували бюджет до кінця року точно. Але питання в тому, що нагальні потреби виникають щодня. Я не виключаю того, що бюджет доведеться переглядати», – сказав він. Міністр підкреслив, що бюджет сектору безпеки й оборони – найбільша зона ризику. Він також заявив, що не може сказати про те, яка може виникнути додаткова потреба щодо видатків в цих секторах.

Марченко нагадав, що цього року заплановано 42,4 млрд доларів міжнародного фінансування держбюджету. Він уточнив, що вже перераховано майже 24 млрд доларів.

Він також наголосив, що на наступний рік обсяги зовнішнього фінансування повинні бути не менше, ніж цього року. «Тому що в мене на сьогодні немає жодних підстав вважати, що бюджет сектору безпеки і оборони має бути нижчим», – зауважив міністр.

Зазначимо, що у червні загальний фонд держбюджету отримав 8,8 млрд грн податку з підакцизних товарів, що на 3% більше, ніж роком раніше.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd