Держава з початку року здійснила 370 млрд грн соціальних виплат

Соціальні виплати в січні – травні 2022 року становили 370 млрд грн, із них 137,1 млрд грн ‒ з державного бюджету.

Виплата державної соціальної допомоги в період карантину – Бориспільська  районна державна адміністрація Київської області

Про це повідомили в Мінфіні.

Йеться про державну допомогу сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, на дітей з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства, пільги і субсидії, пенсійне забезпечення та інші соцвиплати.

Зокрема, у травні з державного бюджету спрямовано 22,2 млрд грн на такі виплати:– 5,1 млрд грн на соціальну допомогу, компенсації, грошове забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення;– 2,9 млрд грн на пільги і житлові субсидії громадянам;– 14,2 млрд грн на пенсії.

Також у травні було додатково спрямовано 34,6 млрд грн на виплати пенсій з інших джерел.

На початку червня профінансовано 5,4 млрд грн для подальшого здійснення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення зазначених соціальних виплат і житлових субсидій.

Наразі триває перерахування коштів на банківські рахунки одержувачів або перераховано АТ «Укрпошта» для виплати готівки людям. На тимчасово окупованих територіях, де готівку не можна виплатити, кошти зараховуються на рахунки в ПриватБанку та Ощадбанку.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd