Circle виходить на ринок ЄС із новим стейблкоіном

Компанія Circle Internet Financial, незважаючи на волатильність ринку криптовалют та проблеми стейблкоїнів, випускає забезпечений євро Euro Coin.

USDC Issuer Circle Doubles In Value To $9b In Latest Deal With SPAC Про це пише Bits.media.

Емітент USD Coin (USDC) Circle анонсував у своєму блозі випуск 30 червня стейблкоіна, забезпеченого резервами в євро.

В анонсі йдеться, що новий стейблкоїн буде «регульованою стабільною монетою, випущеною з повним резервуванням і побудованою на тих же принципах довіри, прозорості та безпеки, що і USDC».

Компанія стверджує, що резерви у євро зберігаються у провідних фінансових установах під регулятивним контролем США, таких як Silvergate Bank.

Circle заявила, що спочатку Euro Coin (EUROC) буде випущений як токен ERC-20 на блокчейні Ефіріуму «з підтримкою додаткових блокчейнів, що очікуються наприкінці року».

Як токен стандарту Ethereum ERC-20, Euro Coin має широко взаємодіяти із сумісними гаманцями.

Команда Circle стверджує, що низка криптовалютних бірж, таких як FTX, Bitstamp, Binance US, Huobi, Uniswap забезпечать підтримку стейблкоїну EUROC.

Децентралізовані фінансові системи, такі як Anchorage, Compound, Curve та Fireblocks теж готові забезпечити підтримку стейблкоїну.

Починаючи з 30 червня, Euro Coin буде доступний для інституційних клієнтів через безкоштовний обліковий запис Circle.

Нагадаємо, нещодавно компанія Circle запустила стейблкоїн USDC на блокчейні Polygon, який використовує модель консенсусу Proof-of-Stake. Це дозволило прискорити трансакції та спростити конвертацію фіатних валют у USDC.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd