Чи зростуть у 2024 році податки для бізнесу — відповідь прем'єр-міністра

У 2024 році податки для бізнесу зростати не будуть.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, коментуючи ухвалений напередодні головний кошторис країни.

«Потрібно сказати, що податки для бізнесу, порівняно з 2021 роком, зростати не будуть. Попри війну і всі складнощі ми розуміємо, що маємо підтримати приватний сектор, бо це основа нашої економіки», — зазначив він.

Глава уряду підкреслив, що українська влада продовжує успішні програми підтримки підприємців і запускає нові.

За його словами, 18 мільярдів гривень піде на програму пільгових кредитів «5 -7- 9».

Водночас на надання грантів на розвиток бізнесу виділено 1,4 мільярда гривень, на підтримку великих інвестиційних проєктів — 3 мільярди гривень, а для підтримки внутрішнього попиту на українські товари та послуги — 3 мільярди гривень.

Прем'єр-міністр наголосив, що, зокрема, на компенсації витрат за гуманітарне розмінування земель виділяється 2 мільярди гривень, на розвиток індустріальних парків — 1 мільярд.

Окрім того, передбачені видатки на компенсацію при купівлі техніки українського виробництва — 1 мільярд гривень.

«Також продовжуємо програму „єОселя“, яка стимулюватиме будівельний сектор. Разом з партнерами продовжуємо реалізацію інфраструктурних проєктів. Продовжуємо розвиток логістики. Все це, аби дати можливість українському бізнесу вистояти та розвиватися навіть попри повномасштабну війну», — резюмував Шмигаль.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd