Чехія позбавила ліцензії «дочку» Сбєрбанку

Національний банк Чехії відкликав ліцензію у Sberbank CZ – чеської «дочки» Сбєрбанку.

Світ проти Росії: Нацбанк Чехії відкликав ліцензію у чеської філії  російського Сбербанку « Новини | Мобільна версія | Цензор.НЕТ

Про це повідомляє СTK.

Причиною стало погіршення становища фінустанови. Відбувся масовий відплив вкладів на тлі війни в Україні.

Центробанк Чехії не прокоментував виданню це питання.

Сбєрбанк, найбільший російський банк, володіє чеським Sberbank CZ через австрійський Sberbank Europe. На початку березня Сбєрбанк заявив, що покидає Європу, посилаючись на великий відтік готівки з дочірніх компаній та загрозу безпеці працівників та майна.

Нагадаємо, мобільні застосунки російських Альфа-Банку та Сбєрбанку видалили з App Store. Сбєрбанк також не доступний в Google Play.

Російський Сбєрбанк зупинив усі перекази за кордон в іноземній валюті як через відділення, так і в мобільному додатку. Причиною стали санкції Заходу.

США ввели санкції проти Сбєрбанку 24 лютого на тлі вторгнення росії в Україну. Тоді банк було включено до списку CAPTA, його кореспондентські рахунки у банках США було заблоковано. Згодом мінфін США розширив обмеження та заблокував активи Сбєрбанку.

Уряд Великої Британії 6 квітня теж запровадив нові санкції для росії. Зокрема вони передбачають заморозку активів Сбєрбанку та Московського кредитного банку, а також запровадження повної заборони на нові зовнішні інвестиції в росію.

Японія ввела нові санкції проти 398 осіб і 28 організацій з росії. Серед них – активи Сбєрбанку та Альфа-Банку.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd