Частка Binance на ринку США скоротилася

Судова тяганина із SEC негативно впливає на Binance US, американський підрозділ найбільшої у світі криптовалютної біржі.

За даними постачальника даних про ринок цифрових активів Kaiko, частка платформи зараз становить лише 1,5% від тижневого обсягу торгів на біржах у Сполучених Штатах.

Про це пише Bitcoin.com.

Цей показник впав з 8,2% на початку 2023 року, йдеться в дослідженні. Значне падіння відбувається у важкий момент для дочірньої компанії Binance в США, яка має справу з клієнтами, що виводять кошти, та платіжними партнерами, які припиняють підтримку, говорять аналітики.

Завдяки угоді з Комісією з цінних паперів і бірж США, яка вимагає від Binance репатріації всіх коштів американських клієнтів, Binance US вдалося уникнути заморожування активів, яке могло б завдати шкоди її бізнесу. Однак, за словами Клари Медалі, директора з досліджень Kaiko, «те, що ми бачимо тут, є свого роду крахом Binance US».

Тим часом ринкова частка Coinbase також скоротилася – до 51% наприкінці червня з 56,5% на початку року. SEC подала позов проти найбільшої криптобіржі США, стверджуючи, що компанія зі штаб-квартирою в Сан-Франциско також порушує закони про цінні папери.

Нагадаємо, криптовалютна біржа Binance залишить юрисдикцію Нідерландів, оскільки не змогла отримати ліцензію постачальника послуг віртуальних активів (VASP) від місцевого регулятора. Про це повідомляє пресслужба Binance.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd