Ціни на золото пішли вниз: скільки коштує унція металу сьогодні

Котирування дорогоцінних металів, у тому числі й золота, пішли вниз: вранці 30 червня вартість активу впала до $1.816 за унцію.

Эксперт объяснила, почему золото стоит гораздо дороже серебра - Российская  газета

За даними торгів, вранці у четвер золото торгується по $1.816 за унцію, що на 0,06% менше, ніж на момент закриття попередньої сесії. Срібло 30 червня встигло подешевшати на 0,27%: його вартість становить $20,683.

Золото дешевшає на тлі посилення заходів, які вживають центральні банки в рамках боротьби з інфляцією. Крім того, попит на метал підірвав долар, що зміцнюється, який у парі з євро подорожчав до позначки 1,044, до фунта зріс до 1,21225, а до японської ієни – до рівня 137. Індекс валюти США при цьому піднявся до двотижневого максимуму на рівні 105,19.

За словами глави Федрезерву США, який взяв участь у щорічному форумі Європейського центрального банку у Португалії, інфляція може бути довгостроковою, і її важливо взяти під контроль, незважаючи на економічні проблеми.

Нафта марки Brent вранці у четвер торгується по $112,91 (+0,41%), тоді як барель WTI з початку сесії подорожчав на 0,28% – до $110,09. Поточне зростання котирувань спровоковане побоюваннями учасників ринку щодо дефіциту світових постачань. І це при тому, що Управління енергетичної інформації США повідомило про зростання запасів бензину та дистилятів у країні.

Що ж до ситуації на фондовому ринку, то за підсумками вчорашньої сесії індекс Dow Jones зріс на 0,27%, S&P 500 упав на 0,07%, тоді як Nasdaq Composite знизився на 0,03%. У полі зору учасників ринку – сезон звітності за II квартал, який стартує вже за кілька тижнів.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd