Ціни на нафту впали на 3 долари за барель, оскільки інвестори фіксують прибуток напередодні зустрічі ОПЕК+

Ціни на нафту впали приблизно на 3 долари за барель на ранніх азіатських торгах у четвер, оскільки інвестори нажилися на недавньому ралі, коли ключові виробники зустрілися пізніше того ж дня, щоб прокласти шлях очікуваного збільшення видобутку.

Нафта дешевшає на тлі надлишку пропозиції | Mind.ua

Нафта марки Brent подешевшала на 2,76 долара, або 2,4%, до 113,53 долара за барель о 00:24 за Грінвічем, подорожчавши на 0,6% напередодні.

Американська нафта марки West Texas Intermediate подешевшала на 2,89 долара, або 2,9%, до 112,37 долара за барель після зростання на 0,5% у середу.

Контрольні показники зростали протягом кількох тижнів, оскільки російський експорт обмежується санкціями ЄС та США проти Москви через її вторгнення до України.

У той час як поступовий вихід Китаю із суворих карантинних обмежень через COVID-19 посилив підтримку цін, сильніший долар США також вплинув на ціни на нафту в четвер, оскільки він робить нафту дорожчою для тих, хто тримає інші валюти.

"Інвестори зафіксували прибуток напередодні зустрічі ОПЕК+ і на вищому доларі", - сказав Казухіко Сайто, головний аналітик Fujitomi Securities Co Ltd, маючи на увазі групу країн-експортерів нафти (ОПЕК) та пов'язаних із нею виробників, включаючи Росію.

«Ми не чекаємо на сюрпризи від ОПЕК+, оскільки група навряд чи змінить свою політику, коли міністр закордонних справ росії сергій лавров відвідає Саудівську Аравію», - сказав він.

Сайто передбачив, що ринок відновить свої позиції після зустрічі через обмеженість світових поставок і високий попит на паливо в США і Європі.

ОПЕК+ має намір дотримуватись щомісячного скромного збільшення видобутку нафти, незважаючи на скорочення світових ринків, повідомили у середу п'ять джерел у ОПЕК+.

The Wall Street Journal повідомила у вівторок, що деякі члени ОПЕК розглядають ідею усунення росії від угоди, щоб дозволити іншим виробникам видобувати значно більше нафти, як цього вимагають США та європейські країни.

Але два джерела в ОПЕК+ повідомили Рейтеру, що на технічній нараді в середу не обговорювалася ідея усунення росії від угоди. Шість інших делегатів ОПЕК заявили, що ця ідея не обговорюється групою.

За словами двох джерел в ОПЕК+, технічний комітет ОПЕК+ знизив свій прогноз профіциту ринку нафти у 2022 році приблизно на 500 000 барелів на добу до 1,4 млн. барелів на добу.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd