Ціни на нафту торгуються поблизу 2-місячного мінімуму через побоювання попиту в Китаї та зміцнення долара

Ціни на нафту впали до двомісячного мінімуму в понеділок, раніше вони впали приблизно на 1 долар за барель, оскільки побоювання щодо пропозиції відступили, а побоювання з приводу попиту на паливо з боку Китаю та зміцнення долара США чинили тиск на ціни.

Російська нафта впала в ціні до рівня 1999 року та стала дешевшою за мазут  - Новинарня

Січневі ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 65 центів, або 0,7%, до 86,97 долара за барель на 10:00 за Грінвічем.

Грудневі ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) коштували 79,71 долара за барель, знизившись на 37 центів або 0,5%, напередодні закінчення терміну контракту в понеділок. Активніший січневий контракт подешевшав на 50 центів, або 0,6%, до 79,61 долара за барель.

Обидва зразки закрилися в п'ятницю на найнижчому рівні з 27 вересня, продовживши втрати на другий тиждень: Brent впала на 9%, а WTI - на 10%.

"Крім ослаблення перспектив попиту через стримування Китаю COVID, сьогоднішнє відновлення долара США також є ведмежим фактором для нафтових цін", - сказала аналітик CMC Markets Тіна Тенг.

"Настрій на ризик стає крихким, оскільки всі останні економічні дані основних країн вказують на сценарій рецесії, особливо у Великій Британії та зоні євро", - сказала вона, додавши, що яструбині коментарі Федеральної резервної системи США минулого тижня також викликали побоювання з приводу економічної ситуації. в США. світогляд.

Число нових випадків захворювання COVID у Китаї залишалося близьким до квітневих піків, оскільки країна бореться зі спалахами по всій країні та у великих містах. Школи в деяких районах столиці Пекіна в понеділок перейшли на онлайн-заняття після того, як влада попросила мешканців залишатися вдома, тоді як південне місто Гуанчжоу наказало запровадити п'ятиденну ізоляцію для свого самого густонаселеного району.

Спред ф'ючерсів на сиру нафту марки Brent різко скоротився минулого тижня, тоді як WTI перейшла у стан контанго, відбиваючи побоювання щодо зниження пропозиції.

Тим часом, очікування подальшого підвищення відсоткових ставок в інших країнах призвели до зростання курсу долара, що зробило товари, номіновані в доларах, дорожчими для інвесторів.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd