Ціни на нафту стабілізувалися

Ціни на нафту стабільні на торгах після різноспрямованої зміни за підсумками попередньої сесії.

Про це повідомляє enkorr.

У четвер, 29 лютого, вартість квітневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $83,62 за барель, що на $0,06 (0,07%) нижче, ніж на закриття попередніх торгів. У середу ці контракти здорожчали на $0,03 - до $83,68 за барель.

Термін дії квітневих ф'ючерсів спливає у четвер. Травневі контракти, що активно торгуються, перебувають на рівні $82,07 за барель, що на $0,08 (0,1%) нижче, ніж на закриття попередньої сесії.

Ф'ючерси на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилися в ціні на $0,02 (0,03%), до $78,52 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів зменшилася на $0,33 (0,4%), до $78,54 за барель.

Зниженню вартості WTI у середу сприяли дані Міністерства енергетики США, які показали збільшення запасів нафти в країні за підсумками п'ятого тижня поспіль.

Комерційні запаси нафти в США минулого тижня зросли на 4,2 млн барелів, повідомило Міненерго країни.

Запаси на терміналі в Кушингу, де зберігається нафта, що торгується на Nymex, збільшилися на 1,5 млн барелів. Видобуток нафти в США минулого тижня залишився на рекордному рівні - 13,3 млн барелів на добу.

Хоча у США запаси сировини зростають, «глобальний нафтовий ринок стискується», зазначає головний аналітик DTN Трой Вінсент, слова якого наводить Market Watch. «Це видно з аналізу тимчасових спредів, які говорять про беквордацію на ринку (коли пізніші контракти торгуються з дисконтом до найближчих - ред.)», - каже експерт.

Певну підтримку ринку в середу надали повідомлення ЗМІ про те, що ОПЕК+ розглядає можливість продовження добровільних обмежень на видобуток нафти на другий квартал цього року.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd