Ціни на нафту мають різноспрямований рух, оскільки інвестори зважують попит у Китаї та перспективи США

Ціни на сиру нафту зросли на азійських торгах у вівторок на тлі надій на відновлення попиту на паливо з боку найбільшого імпортера Китаю, хоча побоювання щодо уповільнення зростання економіки США стримують зростання.

Нафта дешевшає після заяви глави МВФ з приводу світової рецесії — Finance.ua

Нафта марки Brent подешевшала на 5 центів до 88,14 долара за барель до 04:36 за Грінвічем після зростання до сесійного максимуму 88,36 долара. Американська нафта марки West Texas Intermediate (WTI) зросла на 2 центи до 81,64 долара за барель після зростання до 81,88 долара на початку сесії.

За словами аналітиків Goldman Sachs, такі товари, як сира нафта, продукти нафтопереробки, ЗПГ та соєві боби, виграють від зростаючого попиту з боку Китаю.

Ціни на сиру нафту на фізичних ринках почали рік із ралі, оскільки Китай, який більше не стримується заходами боротьби з пандемією, продемонстрував ознаки збільшення покупок, а трейдери стурбовані тим, що санкції щодо росії можуть скоротити пропозицію.

"Крім того, долар, що вагається біля багатомісячного мінімуму, підтримує ціни на нафту", - сказав незалежний експерт з ринку нафти Сугандха Сачдєва.

Долар вагався близько дев'ятимісячного мінімуму щодо євро і втратив нещодавнє зростання щодо єни, оскільки трейдери продовжували оцінювати ризики рецесії в США та політику Федеральної резервної системи.

Більш слабкий долар робить товари, номіновані в доларах, включаючи нафту, дешевшими для покупців, які використовують інші валюти.

У Сполучених Штатах "економіка все ще може перевернутися, і деякі трейдери енергоресурсів, як і раніше, скептично ставляться до того, наскільки швидко попит на сиру нафту в Китаї відновиться цього кварталу", - зазначає аналітик OANDA Едвард Мойя.

Попит на продукцію підняв ринок нафти та маржу нафтопереробки. Спред креку 3-2-1, показник маржі переробки, зріс у понеділок до 42,18 доларів за барель, найвищого рівня з жовтня.

Інвестори вклали кошти у ф'ючерси та опціони на нафту найшвидшими темпами за більш як два роки, оскільки побоювання з приводу глобального спаду ділового циклу ослабли, хоча очікується, що миттєві дані PMI, які будуть опубліковані у вівторок, продемонструють скорочення.

Цього тижня трейдери очікують на нові ділові дані, які можуть свідчити про стан світової економіки протягом сезону звітів про прибутки та збитки.

Щодо запасів, то очікується, що запаси сирої нафти і бензину в США минулого тижня зросли, тоді як запаси дистилятів знизилися, як показало попереднє опитування Reuters у понеділок.

Опитування було проведено напередодні звітів галузевої групи Американського інституту нафти, які мають бути опубліковані о 16.30 за східним часом. за східним часом (21:30 за Грінвічем) у вівторок, та Управління енергетичної інформації, статистичний підрозділ Міністерства енергетики США, о 10:30 (15:30 за Грінвічем) у середу.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd