Ціни на нафту 9 листопада падають через зростання запасів у США та занепокоєння Китаю з приводу COVID

Ціни на нафту знизилися в середу після того, як галузеві дані показали, що запаси сирої нафти в США зросли більше, ніж очікувалося, а також побоювання, що відновлення кількості випадків COVID-19 у Китаї, найбільшому імпортері, зашкодить попиту на пальне.

Нафта дешевшає через новини про інфляцію у США | Ukrainian Shipping  Magazine — Новости судоходства Украины и мира

Ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 61 цент, або 0,6%, до 94,75 долара за барель до 10:00 за Грінвічем, у той час як ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate (WTI) впали на 68 центів. або 0,7%, до 88,23 доларів за барель. Орієнтири впали приблизно на 3% у вівторок.

Запаси сирої нафти в США зросли приблизно на 5,6 млн барелів за тиждень, що закінчився 4 листопада, згідно з джерелами на ринку з посиланням на дані Американського інституту нафти, тоді як сім аналітиків, опитаних Reuters, оцінили в середньому, що запаси сирої нафти збільшаться приблизно на 1,4 млн барелів.

Минулого тижня ринок покладав надії на те, що Китай може перейти до послаблення обмежень, пов'язаних із COVID-19, але на вихідних представники охорони здоров'я заявили, що дотримуватимуться свого підходу «динамічного очищення» від нових інфекцій.

Випадки COVID-19 у Гуанчжоу та інших китайських містах різко зросли, і в середу мільйони жителів глобального виробничого центру мали пройти тести на COVID-19.

"Враховуючи, що цей наратив (відновлення відкриття Китаю) відсувається назад, у поєднанні зі значним зростанням даних про запаси в США, що передбачає зниження попиту в США, кризові бригади сьогодні вранці в Азії знову в повному складі", - Стівен Іннес, керуючий партнер. SPI Asset. Управління», - йдеться у повідомленні.

Ще одним ведмежим сигналом стали дані API, які показали, що запаси бензину зросли приблизно на 2,6 млн. барелів, тоді як аналітики прогнозували скорочення на 1,1 млн. барелів.

Ринок чекатиме на офіційні дані про запаси в США від Управління енергетичної інформації, які мають бути опубліковані о 10:30 ранку за східним стандартним часом (15:30 за Грінвічем), щоб отримати подальше уявлення про попит у найбільшій економіці світу.

Тим часом проблеми з поставками залишаються.

«Окрім скорочень постачань ОПЕК+, постачання російської нафти повинні скоротитися, оскільки набуває чинності заборона ЄС на російську нафту і нафтопродукти», - зазначають стратеги ING щодо сировинних товарів.

ЄС заборонить імпорт російської нафти до 5 грудня та російських нафтопродуктів до 5 лютого у відповідь на вторгнення росії до України. Свої дії в Україні росія називає спецоперацією.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd