Ціни на нафту 20 вересня стабілізувалися на тлі очікувань підвищення ставки ФРС

Ціни на нафту стабілізувалися у вівторок після зростання на попередній сесії на тлі побоювань, що подальше підвищення відсоткових ставок у США цього тижня з метою стримування інфляції стримуватиме економічне зростання та попит у найбільшому у світі споживачі нафти.

Нафта дорожчає. Чи дорожчатиме пальне в Україні? - Главком

Ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у листопаді зросли на 3 центи до 92,03 долара за барель до 04:49 за Грінвічем.

Американська нафта марки West Texas Intermediate з постачанням у жовтні коштувала 85,76 долара за барель, що на 3 центи вище. Жовтневий контракт спливає у вівторок, а активніший листопадовий контракт коштував 85,29 долара, знизившись на 7 центів, або 0,1%.

Долар залишався стійким нижче двадцятирічного максимуму по відношенню до основних валют у вівторок напередодні безлічі засідань центральних банків по всьому світу цього тижня на чолі з Федеральною резервною системою США, яка, ймовірно, підніме процентні ставки ще на 75 базисних пунктів, щоб приборкати інфляцію.

Більш сильний долар робить номіновану в доларах нафту дорожчою для покупців, які використовують інші валюти, а очікуване підвищення ставок посилило побоювання, що посилення може спровокувати глобальну рецесію.

"Ціни на нафту знижуються з середини червня, а страхи перед рецесією та уповільнення зростання в Китаї, як і раніше, є основними ведмежими факторами в цілому", - сказала Тіна Тенг, аналітик CMC Markets.

У той час як інші великі економіки посилюються, Китай, другий за величиною споживач нафти у світі, залишив у вівторок свої базові кредитні ставки без змін, намагаючись збалансувати підтримку свого млявого економічного зростання з ослабленням юаня.

Побоювання з приводу агресивного посилення з боку центрального банку, як і раніше, викликають стурбованість з приводу «світової економіки, що швидко слабшає» і чинять тиск на ціни на нафту, зазначив у замітці старший ринковий аналітик OANDA Едвард Мойя.

Попереднє опитування Reuters, проведене в понеділок, показало, що запаси сирої нафти в США зросли минулого тижня приблизно на 2 мільйони барелів за тиждень до 16 вересня.

Міністерство енергетики США продасть до 10 млн барелів нафти зі Стратегічного нафтового резерву з постачанням у листопаді, що продовжить термін реалізації плану з продажу 180 млн барелів із запасів для стримування цін на паливо.

Ознаки, що основні виробники неспроможні виконати свої квоти на випуск, надали деяку підтримку цінам.

Внутрішній документ Організації країн-експортерів нафти та союзників на чолі з росією, відомою як ОПЕК+, показав, що у серпні група не досягла свого цільового показника видобутку нафти на 3,583 млн барелів на добу (барелів на добу). У липні група не досягла своєї мети на 2,892 млн. барелів на добу.

Безвихідь навколо відродження ядерної угоди з Іраном також продовжує перешкоджати повному поверненню експорту цієї країни на ринок.

росія заявила в понеділок, що на переговорах залишилися невирішені питання, тоді як міністр закордонних справ Франції заявив, що рішення має ухвалити Тегеран, оскільки вікно для пошуку рішення закривається.

Однак вони є ознакою того, що вищі ціни на нафту цього року стримують попит. Поїздки на автомобілях до США у липні впали на 3,3% порівняно з минулим роком, падаючи другий місяць поспіль.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd