Ціни на нафту 15 квітня залишаються волатильними

Світові ціни на нафту в п'ятницю вранці не мають єдиної динаміки, інвестори оцінюють новини про те, що країни ЄС мають намір ухвалити поетапну заборону на російську нафту, свідчать дані торгів.

Нафта дешевшає на тлі надлишку пропозиції | Mind.uaСтаном на 9:27 EET ціна червневих ф'ючерсів на нафту марки Brent опускалася на 0,09% - до 111,23 долара за барель, травневих ф'ючерсів на WTI - зростала на 2,17%, до 106,51 долара.

У п'ятницю вранці обидві марки нафти торгуються різноспрямовано, інвестори побоюються можливого скорочення на ринку на тлі новин про те, що країни ЄС можуть перейти до більш широкої заборони на імпорт російської нафти. Це призвело до ажіотажу на ринку чорного золота. При цьому тиск посилили компанії, які запровадили "самосанкції" на російську нафту.

"Багато компаній пішли на самосанкції, намагаючись обмежити свій вплив на країну (росію)", - повідомляють експерти BofA Global Research. "Ці дії вплинули на ціни на нафту, враховуючи роль росії на світовому ринку нафти", - додають аналітики.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd