Ціни на нафту 1 липня підштовхують до зростання через заборону ЄС на нафту з росії та закінчення карантину в Шанхаї

Ціни на нафту трохи зросли в середу після того, як лідери Європейського союзу погодилися на часткову та поетапну заборону на російську нафту, а також після того, як Китай зняв карантин через COVID-19 у Шанхаї.

Нафта дешевшає через ураган Іда » Слово і Діло

Нафта марки Brent із постачанням у серпні подорожчала на 28 центів, або 0,2%, до 115,88 долара за барель о 03:38 за Грінвічем. Контракт знизився на 1,7% у вівторок.

Контракт на найближчий місяць з постачанням у липні закінчився у вівторок за ціною 122,84 долара за барель, що на 1%.

Американська нафта West Texas Intermediate (WTI) подорожчала на 30 центів, або на 0,3%, до 114,97 долара за барель.

Обидва контрольні показники завершилися у травні підвищенням, відзначивши зростання цін шостий місяць поспіль.

Лідери ЄС у принципі домовилися у понеділок скоротити 90% імпорту нафти з росії до кінця цього року, що є найжорсткішими санкціями блоку щодо москви з моменту вторгнення в Україну три місяці тому, яке москва називає «спеціальною військовою операцією».

Після повного ухвалення санкції щодо сирої нафти вводитимуться поетапно протягом шести місяців, а щодо нафтопродуктів – протягом восьми місяців. Ембарго звільняє трубопровідну нафту від росії як поступки Угорщини та двом іншим державам Центральної Європи, які не мають виходу до моря.

У Китаї строга ізоляція в Шанхаї через COVID-19 закінчилася в середу після двох місяців, що викликало очікування на підвищення попиту на паливо в країні.

Обмеженням зростання стали повідомлення про те, що деякі виробники вивчають ідею призупинення участі росії у виробничій угоді ОПЕК+, групи членів Організації країн-експортерів нафти та їх союзників, сподіваючись, що такий крок збільшить пропозицію.

"Повне відкриття Шанхаю через обмеження, пов'язані з COVID-19, може підвищити настрої на периферії, але можливе виключення росії ОПЕК з угоди про видобуток - це найважливіша історія", - сказав Джеффрі Халлі, старший ринковий аналітик OANDA.

Хоча офіційно країни ОПЕК не закликали до видобутку нафти, щоб компенсувати потенційний дефіцит росії, деякі країни Перської затоки почали планувати збільшення видобутку десь у найближчі кілька місяців, повідомляє Wall Street Journal із посиланням на делегатів ОПЕК.

"Чекання збільшення пропозиції на ринку, навіть після відмови від росії, може частково підживлювати цей розпродаж, оскільки нафта відмовилася від свого стрибка після ембарго ЄС", - сказав Стівен Іннес, керуючий партнер SPI Asset Management, у звіті. Примітка.

Згідно з щомісячним звітом Управління енергетичної інформації США, опублікованим у вівторок, видобуток сирої нафти в США виріс у березні більш ніж на 3% до найвищого рівня з листопада.

Дані від уряду США про запаси очікуються у четвер. Аналітики в опитуванні Reuters очікували, що запаси сирої нафти в США скоротяться минулого тижня, тоді як запаси бензину та дистилятів зросли.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd