Британський фунт зміцнився

Фунт у понеділок зміцнився проти долара в очікуванні оголошення економічного плану нового міністра фінансів Британії Джеремі Ханта.

Фунт стерлингов упал до рекордно низкого уровня — Минфин

Про це повідомляє BBC.

На ранкових торгах фунт стерлінгів виріс на 1% і торгувався на рівні близько 1,13 долара. Разом із тим знизилася прибутковість держоблігацій країни, що свідчить про те, що фінансові ринки вітають перспективу змін в економічних планах.

У понеділок ринок державних облігацій Британії вперше відкрився після того, як в п'ятницю завершилася програма екстреної підтримки Банку Англії.

Минулого тижня, у п'ятницюУ прем'єр-міністерка країни Ліз Трасс звільнила ексміністра фінансів Квасі Квартенґа з посади після того, як ринки негативно відреагували на запропонований новим британським урядом економічний план, що передбачав суттєве скорочення податкових надходжень та зростання запозичень.

Тоді фунт впав до рекордно низького рівня в 1,03 долара, стрімко впали також ціни на державні облігації Британії.

Нагадаємо, на початку жовтня фунт стерлінгів різко піднявся до долара після того, як уряд Великої Британії заявив, що скасує суперечливе зниження податків, яке сколихнуло британські ринки.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd